خدمات شبکه

خدمات شبکه چیست ؟

ما با استفاده از بستر شبکه می توانیم سرویس هایی به کاربران ارائه دهیم که به مجموع آنها خدمات شبکه گفته می شود، خدمات شبکه می توانند ارائه دهنده خدماتی خاص باشند و یا برای ذخیره سازی اطلاعات استفاده شوند و یا برای یک پارچه سازی کاربران از آنها استفاده شود، یا هر نوع خدمات دیگر، خدمات شبکه بسته به بزرگی و مورد استفاده آنها می توانند، بر روی یک و یا چند سروی نصب شوند و می توانند در خدمت کاربران ، مدیران و یا حتی سرویس های دیگر قرار بگیرند .

 

 

فعالیت های خدمات شبکه

1– ارائه انواع مشاوره در خصوص راه اندازی شبکه های کامپیوتری :

این خدمات مشاوره ای شامل مشاوره های خرید و نگهداری درست تجهیزات می باشد . با عنایت به وجود تجهیزات غیر اصلی در بازار ، خرید تجهیزات اورجینال یکی از اصلی ترین دغدغه های خریداران محترم می باشد.

2 – بررسی و آنالیز مشکلات و معایب دستگاه های موجود در شبکه :

به طور قطع ، خرابی یه سیستم نرم افزار و یا سخت افزاری کلیدی در شرکت باعث بروز یک بحران برای یک شرکت شده و تدام کسب و کار یک شرکت را تهدید می کند . شرکت با تجربه خود به خوبی می تواند با آنالیز های قبلی و یا در حین خرابی ، بدرستی درک درستی از این مشکل بدست آورده و آن را برای مدیران سازمان ها ترسیم نماید .


3 – رفع مشکلات تجهیزات و ارائه راه کار برای بهینه سازی تجهیزات شبکه :

رفع مشکلات و خرابی ها در مواقع بروز خرابی توسط نیروهای زبده این شرکت

4 – پشتیبانی مدام پیشگیرانه و به موقع در خرابی تجهیزات شبکه :

خدمات پیش گیرانه ، باعث کاهش خرابی دستگاه ها و کاهش هزینه های سازمان می گردد . که این مهم با انعقاد قرار داد های پشتیبانی و مراجعه کارشناسان بر اساس بازه های زمانی مشخص شده باعث افزایش طول عمر دستگاه ها و کاهش هزینه های نگهداری تجهیزات سخت افزاری یک سازمان می گردد .

5 – ارائه گزارشات و مستندات به مدیران و مستند سازی شبکه :

از دیگر خدمات این شرکت مستند سازی تجهیزات و ارائه انواع گزارش های مدیریتی برای تصمیم سازی بر اساس درخواست کارفرما می باشد .

 

کاربرد خدمات شبکه

  • شرکت ها و سازمان هایی که شبکه های کابلی قدیمی دارند و از شبکه غیر اصولی و غیر یکپارچه برخوردار هستند ، با استفاده از خدمات شبکه میتوانند تجهیزات و طراحی شبکه شرکت خود را تعویض و ارتقا دهند و یک شبکه یکپارچه و قابل توسعه در سازمان خود پیاده سازی کنند.
  • سازمانها ، کارخانه ها و شرکت هایی که به منظور مدیریت و برنامه ریزی بهینه منابع خود ، در پی پیاده سازی یک شبکه یکپارچه و استاندراد در سازمان خود هستند، ازین رو خدمات شبکه شرکت وردپرس ست آپ میتواند به آنها کمک کند.
  • آکادمی ها و مراکز آموزشی جهت ارائه بهتر خدمات آموزشی ، به منظور انتقال سریع اطلاعات آموزشی و ارتباط سریع بین کارآموزان و مربی ها ، از سرویس های تحت شبکه استفاده میکنند و طبیعتا رسیدن به نقطه ایده آل خدمات آموزشی ، برخوداری از یک شبکه یکپارچه و منعطف را می طلبد.
  • بسیاری از مدیران سازمانها به منظور فراگیری آموزش شبکه پرسنل خود ، تمایل دارند کارمندانی که از نرم افزارهای های تحت شبکه استفاده میکنند ، به کمک آموزش های شرکت خدمات پشتیبانی شبکه سرویس دهنده به سازمان ، قادر به حل مشکلات پیش پا افتاده باشند و بتوانند برخی امور روزمره ای را در راستای نگهداری و پیشگیری از اختلالات شبکه انجام دهند.

 

خدمات شبکه وردپرس ست آپ

خدمات شبکه شرکت وردپرس ست آپ

شرکت وردپرس ست آپ با سابقه بلند مدت و فعالیت مستمر، فعال در زمینه ارائه خدمات شبکه برای کمک به مشاغل در راه رسیدن به اهداف و مقاصد شرکت ها و سازمان ها در زمینه فناوری اطلاعات (IT) می باشد. تکنسین های مجرب ما نه تنها متخصصین زبده فناوری اطلاعات و ارتباطات (IT) هستند، بلکه به همان اندازه که از تخصص کافی برخوردارند، به خدمت رسانی به مشتریان خود افتخار می کنند. برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره 09124633609 تماس بگیرید.