خدمات پشتیبانی شبکه

خدمات پشتیبانی شبکه به خدمتی تبدیل شده که تمام شرکت ها به آن نیاز دارند. امروزه همه کسب و کارهای موجود به زیرساخت شبکه وابسته هستند. اختلال در شبکه شرکت و سازمان روی کسب و کار آن تاثیر گذار است و گاهی باعث ضرر های جبران ناپذیری در آن می شود. برای ایجاد ساختار قابل اطمینان در زیرساخت شبکه، پشتیبانی از شبکه اهمیت بالایی دارد.

خدمات پشتیبانی شبکه شامل مجموعه خدماتی است که در راستای بررسی و حل مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری و سرویس های تحت شبکه انجام می گیرد.

پشتیبانی شبکه

قرارداد خدمات پشتیبانی شبکه

نگهداری و پشتیبانی شبکه کامپیوتری به روش های مختلفی قابل ارایه است. قرارداد خدمات پشتیبانی شبکه مطابق با نوع کار و درخواست شما بسته می شود. بسته به بزرگی و کوچکی مجموعه، تعداد و ساعت حضور کارشناسان مشخص می گردد. مجموعه ها بزرگ نیاز به نیروی مقیم در سازمان دارند. برای مجموعه های کوچک و متوسط به صورت هفتگی و ماهیانه پشتیبانی شبکه قابل اجرا است. این تنوع در خدمات سبب می شود با توجه به میزان خدمات، هزینه پرداخت نمایید.

انواع روش های پشتیبانی شبکه

  • پشتیبانی روزانه و موردی
  • پشتیبانی هفتگی
  • پشتیبانی ماهیانه یا چند بار در ماه
  • قرار دادن نیروی مقیم
  • پشتیبانی به صورت ریموت و تلفنی

پشتیبانی شبکه

خدمات پشتیبانی شبکه وردپرس ست آپ

شرکت خدمات پشتیبانی شبکه وردپرس ست آپ متشکل از تیم حرفه ای ، باتجربه و آکادمیک میتواند در این قضیه به شما کمک کند برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره 09124633609 تماس بگیرید