خدمات VOIP – ویپ

خدمات ویپ یا سرویس‌های صدا روی پروتکل اینترنت که اصطلاحاً با نام VoIP شناخته می‌شود؛ فناوری جدیدی است که به صورت ویژه این روزها مورد توجه و استقبال قرار گرفته است. خدمات VoIP به شما امکان می‌دهد به جای یک خط تلفن معمولی (یا آنالوگ)، از طریق اتصال به اینترنت، تماس صوتی برقرار کنید. کم‌کم با استقبال بی‌نظیری که از ویپ صورت گرفته، باید در سازمان‌ها و کسب و کارها با تلفن‌های سنتی خداحافظی کرد.

خدمات ویپ شامل چه مواردی می‌شود؟

با خدمات ویپ ارائه شده توسط شرکت وردپرس ست آپ از تمام ویژگی‌های استاندارد مورد نظرتان برای یک تماس مانند انتقال تماس، انتظار مکالمه، صندوق صوتی، نمایش شناسه تماس گیرنده و موارد دیگر برخوردار می‌شوید.

ارائه مشاوره برای راه‌اندازی خدمات ویپ

بررسی پیش‌نیازهای سخت افزاری و نرم‌افزاری  هر کسب و کار و ارائه دهندگان خدمات برای راه‌اندازی ویپ، یکی از خدمات مهمی است که توسط مجموعه ما ارائه می‌شود.  با این مشاوره کسب و کارها به راحتی می‌توانند هزینه‌ها و زیرساخت‌های خود را برای برخورداری از این خدمات بسنجند.

خدمات VOIP

نصب و راه‌اندازی Voip

کلیه خدمات مربوط به اجرا و راه اندازی ویپ توسط شرکت وردپرس ست آپ انجام می‌شود که شامل موارد زیر می‌گردد:

 • نصب و راه‌اندازی ویپ برای کلیه بخش‌های داخلی کسب و کار شما
 • اجرای خدمات ویپ برای ارتباط شعب مختلف
 • راه‌اندازی مرکز تماس یا کال سنتر برای تقسیم کلیه تماس‌ها بین اپراتورهای متعدد به شکل کاملاً حرفه‌ای و برگزاری نظرسنجی‌های مختلف.

  توسعه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری

  سیستم سنتی تماس تلفنی را در نظر بگیرید اگر قصد داشته باشید این سیستم را توسعه دهید دردسرهای خاص خود از جمله سیم کشی و مواردی از این دست را دارد. خدمات ویپ به راحتی قابل توسعه بوده و امکانات گسترده‌تری از برقراری تنها تماس صوتی را برای شما را فراهم می‌آرود.

  امکان توسعه سخت افزاری و نرم افزاری این‌گونه خدمات و ارتقاء آن در راستای نیازهای شما نیز پیش‌بینی شده تا در استفاده از این خدمات دچار محدودیت و مشکل نشوید.

  پشتیبانی و خدمات جانبی

  رفع ایرادات و اختلال‌ها، پاسخگویی به سوالات پیش آمده و ارائه خدمات VoIP به شکل گسترده‌تر از تماس تلفنی از جمله برگزاری جلسات آنلاین، تماس های ویدیویی، به اشتراک گذاری صفحه نمایش، کنفرانس‌ها و … از خدمات شرکت … محسوب می‌شود.

مزایای ویپ

صرفه‌جویی در هزینه‌های جاری

خدمات ویپ به دلیل گستردگی و مبتنی بودن بر وب بسیاری از هزینه‌ها و دردسرهای مربوط به تلفن‌های سنتی را ندارد و این نکته یک مزیت بزرگ به شمار می‌رود.

تماس بدون محدودیت:

از آنجا که تماس‌های VoIP از طریق اینترنت برقرار می‌شود و نه از طریق خط تلفن معمولی، از هر نقطه جهان می توانید تماس بگیرید و از هر دستگاهی که به اینترنت متصل است، هدایت شوید. به عبارت دیگر، تلفنی که شما برای برقراری و دریافت تماس تلفنی از آن استفاده می‌کنید، لازم نیست در یک مکان فیزیکی باشد که به یک خط تلفن خاص متصل باشد. این امر، کار از راه دور و برقراری و دریافت تماس از طریق شماره دفتر به دستگاهی در خارج از دفتر کار را آسان می‌کند.

بالا رفتن کیفیت تماس و ارتقاء راه‌های ارتباطی:

اگر جز آن دسته از کسب و کارها هستید که کیفیت تماس بین بخش‌ها مختلف و مشتریان برای شما دارای اهمیت ویژه است، خدمات VoIP به دلیل اینکه آنالوگ نیست، بسیاری از ضعف‌های سیستم‌های سنتی را ندارد و به شما در ارتباط موثر باکیفیت در اشکال مختلف کمک می‌کند.

معایب VoIP

هر چیزی در جهان هستی که مزیت‌هایی داشته باشد، معایبی هم دارد. تلفن‌های تحت شبکه نیز با دارا بودن کلی از امکانات فراوان و ویژگی‌های زیاد، بدون عیب و ایراد نیستند. در اینجا فقط به چند مورد مهم از معایب VoIP اشاره می‌کنیم:

 • نیاز به داشتن یک اینترنت قابل اطمینان
 • تاخیر و پژواک صدا در برخی موارد
 • عدم ردیابی موقعیت مکانی برای تماس‌های اضطراری

خدمات VOIP وردپرس ست آپ

شرکت خدمات VOIP وردپرس ست آپ متشکل از تیم حرفه ای ، باتجربه و آکادمیک میتواند در این قضیه به شما کمک کند برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره 09124633609 تماس بگیرید