اخبار وردپرس

رفع خطای action block اینستاگرام

رفع خطای action block اینستاگرام

.
شما هم با این پیام رو به رو شدید؟

تعدادی از کاربرها پرسیدند:
وقتی با وی پی ان وارد ینستاگرام می شویم بعد از چند روز اینستاگرام ما را بلاک می کند و امکان انتشار پست یا گذاشتن کامنت نداریم.

پاسخ:
در این گونه موارد که به خاطر تغییر IP اتفاق می افتد،پسورد خود را تغییر داده و یک بار از اینستاگرام لاگ‌اوت کرده و مجددا وارد شوید.
.
.
لطفا منتشر کنید

اینستاگرام #ترفند #آموزشی #فیلترشکن

سایت کانال تخفیف آف‌سی‌اچ

سایت کانال تخفیف آف‌سی‌اچ (https://www.offch.com) یکی از بهترین سایت‌های معرفی، بررسی و اشتراک‌گذاری رایگان کدهای تخفیف فروشگاه‌های اینترنتی، استارات آپ‌ها و مراکز خدمات آنلاین است. هدف کانال تخفیف تبدیل شدن به بزرگترین سایت اشتراک‌گذاری کدهای تخفیف در ایران است. در حال حاضر کانال، کد تخفیف بیش از ۳۰۰ اپلیکیشن و سایت خرید آنلاین همچون دیجی‌کالا، اسنپ، اسنپ‌فود، چنگال، چیلیوری، تپ‌سی و … را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می دهد. کدهای تخفیف ضمن کاهش هزینه‌های مشتریان، باعث آشنایی و جذب افراد بیش‌تر و افزایش فروش سایت‌های آنلاین می‌شود.
از مزایای سایت کانال تخفیف می‌توان به سهولت و سرعت دسترسی به کدهای تخفیف اشاره کرد. لازم به ذکر است کلیه خدمات کانال تخفیف برای کاربران رایگان است. هم چنین درج کد تخفیف برای تمامی استارت‌آپ‌ها و فروشگاه های آنلاین بدون دریافت هیچ‌گونه هزینه‌ای انجام می‌گیرد.

🌐 www.offch.com | آف‌سی‌اچ

دریافت رمز دوم یکبار مصرف (رمز پویا)

رمز دوم یکبار مصرف که با نام رمز پویا نیز شناخته می‌شود، رمزی است که برای انجام تراکنش‌های بانکی غیر حضوری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کد پس از هر بار تولید تا ۱۲۰ ثانیه اعتبار داشته و تنها برای انجام یک تراکنش می‌توان از آن استفاده کرد.

بنا به اعلام بانک مرکزی استفاده از این رمز از تاریخ ۱ دی ماه ۱۳۹۸ برای انجام تمام تراکنش‌های خرید و یا انتقال وجه اینترنتی الزامی است.

 

استفاده از رمز دوم پویا امنیت حساب بانکی کاربران را افزایش می‌دهد.

 

شیوه فعال‌سازی رمز دوم پویا برای هر بانک‌:

بانک آینده

کاربران بانک آینده باید از اپلیکیشن «ریما» برای تولید رمز دوم یکبار مصرف (پویا) استفاده کنند. پس از دانلود و نصب این نرم‌افزار، کاربر باید اطلاعات خود اعم از شماره تلفنی که در زمان افتتاح حساب به بانک معرفی کرده است را وارد کند. سپس یک کد فعالسازی برای کاربر پیامک شده که باید در اپلیکیشن وارد شود. پس از آن مشتری باید به یکی از خودپردازهای بانک آینده جهت دریافت کد امنیتی مراجعه کند. در این مرحله با وارد کردن شماره همراه، یک کد امنیتی ۱۲۰ کاراکتری از طریق پیامک به تلفن همراه کاربر ارسال می‌شود. همچنین یک کد امنیتی ۸ رقمی نیز روی رسید دستگاه چاپ می‌شود. کاربر با وارد کردن این دو کد در اپلیکیشن می‌تواند نسبت به فعال‌سازی آن اقدام کند.

 

بانک اقتصاد نوین

بانک اقتصاد نوین از «نرم افزار ارس» برای تولید رمز دوم استفاده می‌کند. مشتریان این بانک باید ابتدا این نرم افزار را روی گوشی خود نصب کرده و سپس از یکی از روش‌های زیر برای فعال سازی ان اقدام کنند.

 • مراجعه حضوری به شعبه: مشتریان با مراجعه به یکی از شعب و اسکن بارکد دوبعدی با استفاده از اپلیکیشن ارس و همچنین وارد کردن کد پیامک، می‌توانند رمز دوم خود را فعال کنند.
 • مراجعه به اینترنت بانک: با ورود به سامانه اینرنت بانک اقتصاد نوین و ورود به منوی «کارت»، بخش فعال‌سازی رمز دوم یکبار مصرف قابل مشاهده است. در این قسمت مشتریان می‌توانند رمز دوم پویا را به صورت غیرحضوری فعال کنند.

 

بانک انصار

بانک انصار برای تولید رمز دوم یکبار مصرف از  «نرم افزار ارس» استفاده می‌کند. مشتریان بانک انصار باید ابتدا این نرم‌افزار را دانلود و نصب کنند. سپس باید به یکی از شعب بانک انصار مراجعه کرده و برای فعال‌سازی رمز پویا درخواست رسمی دهند. پس از ارائه درخواست، یک کد برای کاربر پیامک می‌شود. کاربر با وارد کردن این کد در اپلیکیشن ارس و سپس اسکن کد QR ارائه شده توسط شعبه، می‌تواند رمز دوم یکبار مصرف را فعال کند. به توصیه بانک انصار، مشتریان این بانک باید فرایند فعال‌سازی را الزاما در داخل شعبه انجام دهند.

 

بانک ایران‌زمین

دریافت رمز پویای این بانک از طریق اپلیکیشن رمزساز ایران زمین صورت می‌گیرد. پس از دانلود و نصب، برای فعال‌سازی این اپلیکیشن حتما باید به شعبه بانک مراجعه کنید. با مراجعه به بانک، یک کد QR در اختیار شما قرار خواهد گرفت که با استفاده از آن، اپلیکیشن رمزساز فعال خواهد شد. روش دیگر برای فعال‌سازی اپلیکیشن رمزساز، استفاده از اینترنت بانک است. با ورود به اینترنت‌بانک ایران‌زمین و مراجعه به صفحه اصلی حساب بانکی خود، گزینه فعال‌سازی رمز یکبار مصرف را انتخاب کنید. با این کار یک کد اختصاصی برای شما پیامک خواهد شد که با استفاده از آن می‌توانید اپلیکیشن رمزساز را فعال کنید.

 

بانک پارسیان

مشتریان بانک پارسیان باید در ابتدا نرم افزار «پارسیان من» را دانلود و نصب کنند. پس از آن باید به یکی از دستگاه‌های خودپرداز این بانک مراجعه کرده و از منوی «خدمات رمز»، «فعالسازی رمز دوم یکبار مصرف» را انتخاب کنند. در این زمان، رمزی از طریق پیامک به مشتری ارسال می‌شود. کاربر باید این رمز را به همراه شماره کارت خود در «پارسیان من» وارد کند.

 

بانک پاسارگاد

فعال‌سازی رمز دوم یکبارمصرف بانک پاسارگاد از طریق سرویس همراه بانک پاسارگاد انجام می‌شود. به همین دلیل در صورت فعال نبودن آن باید به یکی از شعب بانک مراجعه و درخواست استفاده از همراه بانک را ثبت کنید. با فعال‌سازی همراه بانک، دو روش برای فعال‌سازی رمز دوم یکبار مصرف پیش روی شماست:

روش اول: در اپلیکیشن همراه بانک پاسارگاد وارد بخش «سایر» شده و سپس گزینه «عملیات کارت» را انتخاب کنید. در این منو با استفاده از گزینه فعال‌سازی رمز یک بار مصرف کارت میتوانید رمز پویا را فعال کنید.

روش دوم: در سامانه بانک‌داری مجازی بانک پاسارگاد وارد بخش «کارت» و سپس بخش «کارت‌های من» شوید و پس از آن در بخش «عملیات» و وارد گزینه «مدیریت نوع رمز دوم» شوید و باقی مراحل تا احراز هویت را روی تلفن همراه خود ادامه دهید.

 

بانک تجارت

به منظور دریافت رمز دوم پویا بانک تجارت باید از نرم افزار همراز استفاده کنید. برای فعال سازی این اپلیکیشن باید به یکی از خودپردازهای بانک تجارت مراجعه کنید و سپس از بخش خدمات رمز، گزینه فعال سازی رمز پویا را انتخاب کنید تا کد فعال سازی از طریق پیامک برای شما ارسال شود. با استفاده از این کد اپلیکیشن را فعال کنید و سپس برای دریافت رمز دوم پویا بانک تجارت می‌توانید هر بار به آن مراجعه کنید.

 

بانک رفاه کارگران

دریافت رمز یکبار مصرف این بانک با استفاده از نرم افزار «رمز یکبار مصرف موبایلی» انجام می‌شود.

مشتریان بانک رفاه کارگران باید برای فعال‌سازی رمز یکبار مصرف، ابتدا به یکی از شعب بانک رفاه مراجعه کرده و شماره سریال و شماره فعال‌سازی اپلیکیشن را دریافت کنند. با توجه به اینکه شماره سریال دریافتی با FDL یا FDN شروع می‌شود، باید یکی از نرم‌افزارهای رمز یکبار مصرف موبایلی را دریافت و نصب کنند.

 

بانک شهر

نرم‌افزار مخصوص بانک شهر برای دریافت رمز دوم یکبار مصرف «رمز نت» است.

برای فعال کردن این نرم افزار، مشتریان بانک شهر باید آن را از وب سایت بانک شهر دانلود کرده و اطلاعات هویتی خود را در آن وارد نمایند. سپس با مراجعه به یکی از شعب این بانک، اقدام به احراز هویت و فعالسازی رمز یکبار مصرف از طریق اسکن بارکد دوبعدی کنند.

 

بانک دی

این بانک از «نرم افزار ارس» برای ارسال رمز یکبار مصرف استفاده می‌کند. مشتریان بانک دی ابتدا باید این نرم‌افزار را نصب کرده و سپس به یکی از دو روش زیر آن را فعال کنند.

 • مراجعه حضوری به شعبه: با مراجعه به یکی از شعب بانک دی و درخواست QR Code، یک بارکد دوبعدی صادر می‌شود. مشتری کافیست این بارکد را با استفاده از نرم‌افزار «ارس» اسکن کند. همچنین یک پیامک برای فعالسازی رمز دوم به تلفن همراه مشتری ارسال می‌شود که با وارد کردن این کد در اپلیکیشن، رمز یکبار مصرف فعال می‌شود.
 • مراجعه به اینترنت بانک: با مراجعه به سامانه اینترنت بانک دی و بخش فعال‌سازی رمز دوم یک بار مصرف، می‌توان درخواست صدور QR Code داد. پس از صدور این بارکد دوبعدی، می‌توان آن را با نرم افزار «ارس» دانلود کرده و پیامک ارسالی از طرف بانک را نیز وارد کرد. با انجام این فرایند، رمز دوم یکبار مصرف، فعال می‌شود.

 

بانک سامان

اپلیکیشن معرفی شده از طرف بانک سامان برای دریافت رمز دوم یکبار مصرف «رمزینه» است. برای فعال‌سازی رمز دوم در این بانک دو راه وجود دارد:

 • مراجعه حضوری به شعبه: مشتریان بانک سامان می‌توانند به یکی از شعب این بانک مراجعه کرده و درخواست فعال‌سازی رمز دوم را ارائه کنند. شعبه یک بارکد دوبعدی به این افراد داده و یک کد فعال‌سازی نیز از طریق پیامک برای مشتری ارسال می‌شود. با اسکن بارکد و وارد کردن رمز در اپلیکیشن «رمزینه»، فعالسازی انجام می‌شود.
 • سامانه نت‌بانک سامان: کاربران می‌توانند با ورود به بخش «مدیریت کارت» و انتخاب گزینه، «فعال‌سازی رمز دوم یکبا مصرف کار» وارد صفحه فعال‌سازی شوند. در این صفحه، ابتدا باید کارت مورد نظر انتخاب شده و گزینه «فعال‌سازی برنامک» تایید شود.  رمز ۶ رقمی ارائه شده را باید در «رمزینه» وارد کرد.

 

بانک سینا

دریافت رمز پویا برای کارت بانک سینا از طریق «نرم افزار ارس» انجام می‌شود. مشتریان بانک سینا برای فعال‌سازی نرم‌افزار ارس باید یک‌ بار به بانک مراجعه کنند. پس از ثبت درخواست صدور رمز پویا در شعبه بانک سینا، کد QR در اختیار شما قرار می‌گیرد. برای فعال‌سازی اپلیکیشن ارس، پس از نصب آن وارد گزینه «افزودن بانک جدید» شوید و گزینه «بانک سینا» را انتخاب کنید. در این قسمت گزینه اسکن بارکد را لمس کرده و کد QR دریافتی از شعبه بانک را اسکن کنید. در مرحله بعد با وارد کردن شماره کد پیامک شده به خط صاحب حساب، مراحل فعال‌سازی به اتمام رسیده و می‌توانید از نرم‌افزار ارس جهت صدور رمز یکبار مصرف پویا استفاده کنید.

 

بانک قوامین

بانک قوامین برای تولید رمز پویا نرم‌افزار جی بی رمز را ارائه داده است. برای راه‌اندازی این اپلیکیشن باید به صورت حضوری به یکی از خودپردازهای بانک قوامین مراجعه نموده و در آن‌جا از طریق بخش «خدمات رمز» گزینه «فعالسازی رمز دوم پویا» را انتخاب کنید و کد ۸ رقمی چاپ شده را از دستگاه دریافت کنید. این کد را به همراه کدی که از طریق پیامک برای صاحب حساب ارسال شده، برای فعال‌سازی در نرم‌افزار جی بی رمز، وارد کنید. پس از فعال‌سازی، با هر بار ورود به جی بی رمز می‌توانید رمز یکبار مصرف دریافت نمایید.

 

بانک خاورمیانه

اگر کاربر بانک خاورمیانه هستید، برای فعال‌سازی رمز یکبار مصرف کارت خود باید اپلیکیشن رمز پویا را از این لینک دانلود کنید. پس از دانلود و نصب این اپلیکیشن، به یکی از شعب بانک خاورمیانه مراجعه کنید و فرم درخواست صدور رمز یکبار مصرف را پر کنید. پس از پر کردن فرم، یک کد اختصاصی برای فعال‌سازی اپلیکیشن رمز پویا به شما ارائه می‌شود.

برای فعال‌سازی رمز پویا باید شماره مشتری خود و کد فعال‌سازی دریافتی از بانک را در اپلیکیشن رمز پویا وارد کنید. سپس رمزی از سوی سرشماره بانک به شماره موبایلی که به حسابتان متصل است پیامک می‌شود. با وارد کردن رمز دریافتی در اپلیکیشن، فرآیند فعال‌سازی تکمیل شده و از این پس می‌توانید از این اپلیکیشن رمز پویا را دریافت نمایید. این نکته را در نظر داشته باشید که تنها برای فعال‌سازی اپلیکیشن رمز پویا به اتصال اینترنت نیاز دارید و درخواست رمز یکبار مصرف به صورت آفلاین نیز امکان‌پذیر است.

 

بانک کارآفرین

این بانک تا کنون روش قطعی استفاده از رمز پویا را اعلام نکرده است. ولی به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، پیش‌نیاز فعال‌سازی و استفاده از خدمت رمز دوم یک‌بار مصرف (رمز پویا)، معرفی شماره تلفن همراه کاربر است. از این رو کاربران در گام اول باید نسبت به معرفی شماره همراه خود به بانک اقدام نمایند. لازم به ذکر است که شماره همراه مورد نظر باید متعلق به مشتری و در اختیار وی باشد.

 

بانک سرمایه

این بانک برای دریافت رمز پویا اپلیکیشن رمزساز سرمایه را ارائه کرده است. دارندگان کارت بانک سرمایه برای فعال‌سازی رمز یکبار مصرف باید وارد حساب اینترنت بانک خود شده و در بخش تنظیمات، گزینه فعال‌سازی برنامه رمزساز را انتخاب کنند. در این بخش با انتخاب گزینه «رمز یکبار مصرف کارت» پیامکی به شماره تلفن کاربر (شماره‌ای که از پیش به حساب او متصل شده است) ارسال شده و هم‌زمان کد QR در صفحه وبسایت نمایش داده می‌شود. در ابتدای فرآیند فعال‌سازی اپلیکیشن این کد باید باید اسکن شود. در نهایت اگر به هر دلیلی امکان طی مراحل ذکر شده را ندارید، برای دریافت رمز پویا می‌توانید به شعب بانک سرمایه مراجعه کنید.

 

بانک حکمت ایرانیان

برای دریافت رمز پویای کارت بانک حکمت ایرانیان ابتدا اپلیکیشن ارس را دانلود کنید. برای شروع کار باید به یکی از شعبه‌های مراجعه کرده و درخواست فعال‌سازی رمز دوم یک بار مصرف خود را ارائه دهید. مثل سایر بانک‌هایی که از اپلیکیشن ارس استفاده می‌کنند، در اینجا نیز کد QR چاپی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هم‌زمان یک کد نیز به خط تلفن متصل به کارت، پیامک می‌شود. در اولین ورود خود به اپلیکیشن ارس رمز ورود انتخاب می‌کنید و از این پس می‌توانید رمز پویای تمام بانک‌های طرف قرارداد با این اپلیکیشن را دریافت نمایید.

 

بانک گردشگری

رمز دوم یکبار مصرف بانک گردشگری را می‌توانید از طریق اینترنت بانک یا اپلیکیشن همراه بانک گردشگری فعال کنید. در همراه بانک گردشگری در منوی اصلی به بخش «عملیات کارت» رفته و در آن‌جا گزینه «فعال‌سازی رمز یک بار مصرف کارت» را انتخاب کنید. در این مرحله لیستی از شماره کارت‌های متصل به شماره ملی شما نمایش داده خواهد شد که می‌توانید رمز دوم یک بار مصرف را برای هر کدام فعال کنید.

در استفاده از اینترنت بانک، به بخش «کارت‌های من» از منوی «کارت» مراجعه کنید. پس از انتخاب کارت مورد نظر بر روی «آیتم سه نقطه» کلیک کنید و در پنجره باز شده گزینه «مدیریت نوع رمز دوم» را انتخاب کنید. در نهایت کافیست گزینه رمز پویا را برای کارت مورد نظر خود فعال کنید.

 

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

رمز دوم یکبارمصرف کارت‌های بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از طریق اپلیکیشن ارس دریافت می‌شود. برای فعال‌سازی رمز دوم پویا باید به یکی از شعب بانک مهر ایران مراجعه کرده و از شعبه کد QR حساب خود را دریافت کنید. با دریافت QR و وارد کردن کدی که از طریق بانک به شماره شما پیامک می‌شود، اپلیکیشن ارس را فعال کرده و از این پس رمز پویای خود را هر بار از طریق آن دریافت کنید.

 

بانک قرض‌الحسنه رسالت

برای استفاده از رمز یکبارمصرف بانک قرض‌الحسنه رسالت، ابتدا باید از طریق اینترنت بانک یا موبایل بانک فعال‌سازی رمز پویا را انجام دهید. در سامانه اینترنت بانک وارد منوی «کارت» شده و گزینه « کارت من» را انتخاب کنید. در این مرحله کارتی که قصد فعال‌سازی رمز دوم یک بار مصرف آن را دارید انتخاب کرده و روی گزینه عملیات مربوط به آن کلیک کنید. در پنجره کوچکی که باز می‌شود گزینه «مدیریت نوع رمز دوم» را انتخاب کنید و در صفحه جدید «درخواست صدور رمز دوم یک بار مصرف» را تایید نمایید.

روش دیگر برای فعالسازی رمز پویا، استفاده از همراه بانک است. برای این منظور در صفحه اصلی اپلیکیشن وارد منوی «سایر» شده و «عملیات کارت» را انتخاب کنید. در این‌جا گزینه «فعال‌سازی رمز یکبار مصرف کارت» را انتخاب کرده تا رمز کارت مورد نظرتان را فعال کنید.

پس از فعال‌سازی رمز پویا، برای هر بار تولید آن کافیست نرم‌افزار موبایل بانک را اجرا کرده و در بخش «سایر» و به گزینه «رمز یکبار مصرف کارت» مراجعه کنید.

 

بانک ملی

در حال حاضر سه روش برای دریافت رمز پویا بانک ملی معرفی شده است.

 • روش اول: روش اصلی معرفی شده برای دریافت رمز پویا بانک ملی استفاده از سامانه ۶۰ است. برای استفاده از این سامانه می‌تواند اپلیکیشن آن را از دانلود و نصب کنید. پس از انجام مراحل فعال‌سازی این اپلیکیشن، که از طریق مراجعه به شعبه و یا دستگاه خودپرداز امکان‌پذیر است، هر بار که این اپلیکیشن را باز کنید می‌توانید رمز دوم پویا دریافت کنید.
 • روش دوم: رمز پویا برای بانک ملی از طریق کد دستوری USSD نیز قابل دریافت است. برای این کار باید از طریق شماره‌گیری کد *۷۳۷*۶۰# مراحل فعال‌سازی دریافت رمز از طریق این روش را انجام دهید. پس از انجام این مراحل کد فعال‌سازی اولیه از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود و به دنبال آن این قابلیت فعالیت می‌شود. لازم به ذکر است استفاده از این روش نیاز به اینترنت و یا نصب اپلیکیشن ندارد.
 • روش سوم: روش سوم برای دریافت رمز دوم یکبار مصرف بانک ملی استفاده از نرم افزار مرزبان است. مراحل فعال سازی این نرم افزار از طریق راهنمای تصویری داخل آن قابل انجام است.

 

بانک سپه

برای دریافت رمز دوم پویا بانک سپه باید نرم افزار رمزساز سپه را دریافت و نصب کنید. به منظور فعال سازی این اپلیکیشن باید به یکی از شعب این بانک مراجعه کنید، زیرا کد فعال‌سازی اولیه این اپلیکیشن از طریق پیامک ارسال نخواهد شد.

لازم به ذکر است در صورتی که سامانه مشتری محور بانک سپه را فعال کرده باشید، می‌توانید از طریق همان صفحه رمز دوم پویا را دریافت کنید و نیاز به عملیات بیشتری نخواهید داشت.

همچنین اشاره به این نکته ضروری است که در حال حاضر روش دیگری برای دریافت رمز دوم پویا از سوی این بانک معرفی و اعلام نشده است.

 

بانک کشاورزی

برای دریافت رمز دوم پویا بانک کشاورزی باید از اپلیکیشن ریما استفاده کنید. بنابراین:

 • ابتدا اپلیکیشن ریما را از وب سایت بانک کشاورزی دریافت و نصب کنید.
 • به منظور فعال سازی اولیه این نرم افزار، باید به یکی از دستگاه‌های خودپرداز این بانک مراجعه کنید و مراحل فعال‌سازی آن را انجام دهید.
 • سپس یک توکن(رمز) توسط دستگاه خودپرداز و یک رمز توسط پیامک برای شما ارسال می‌شود و با استفاده از آن‌ها می‌توانید اپلیکیشن را فعال کنید.
 • پس از این با هر بار باز کردن اپلیکیشن، رمز دوم پویا جدیدی را دریافت خواهید کرد.

 

بانک مسکن

برای دریافت رمز پویا بانک مسکن باید ابتدا به یکی از دستگاه‌های خودپرداز این بانک مراجعه کنید و سپس مراحل زیر را طی کنید:

 • گزینه خدمات رمز را انتخاب کرده و از بخش خدمات دیگر، تخصیص رمز دوم پویا را انتخاب کنید.
 • شماره موبایلی که قبلاً در حساب بانکی‌تان ثبت کرده‌اید را وارد کنید.
 • سپس لینک دریافت اپلیکیشن و کد فعال سازی آن از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. و رمز ورود این توسط دستگاه چاپ و در اختیار شما قرار می‌گیرد.
 • نرم افزار را دانلود و نصب کنید و بعد با کد ارسال شده و رمزی که دریافت کردید آن را فعال کنید.
 • پس از این هر بار که گزینه دریافت رمز را انتخاب کنید، رمز دوم پویا از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد.

 

پست بانک

برای دریافت رمز دوم پویا پست بانک ایران باید از نرم افزار رمزساز موبایلی این بانک استفاده کنید. پس از دریافت و نصب این اپلیکیشن باید به یکی از شعب این بانک مراجعه کرده و درخواست فعال سازی رمز دوم پویا را برای کارتی که قصد استفاده از آن  را دارید، ثبت کنید. سپس شعبه کد QR ای را در اختیار شما قرار می‌دهد که باید آن را اسکن کنید و همزمان کد فعال سازی ۴ رقمی نیز از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. که با استفاده از این کد و رمز می‌توانید اپلیکیشن را فعال سازی کنید.

 

توسعه تعاون

بانک توسعه تعاون به منظور تولید رمز دوم پویا از نرم افزار همراه بانک خود استفاده می‌کند. بنابراین ابتدا باید این نرم افزار را دانلود و نصب کنید. به منظور فعال سازی عملیات دریافت رمز دوم پویا می‌توانید از طریق اینترنت بانک و یا نرم افزار همراه بانک استفاده کنید.

در روش اول کافی است پس از ورود به اینترنت بانک خود باید به از منوی کارت و سپس کارت‌های من، گزینه «ستون عملیات» را انتخاب کرده و سپس «دریافت رمز پویا» را بزنید تا این رمز برای حساب متصل به کارت فعال شود.

در روش دوم نیز باید مسیر نسبتاً مشابهی را از طریق منوی «سایر/عملیات کارت/ فعال‌سازی رمز یکبار مصرف» طی کنید تا فرایند فعال سازی برای کارت شما انجام شود.

پس از فعال کردن رمز دوم پویا برای بانک توسعه تعاون از طریق روش اول یا دوم، هر بار که نیاز به این رمز داشتید می‌توانید از طریق اپلیکیشن همراه بانک به منوی «سایر» بروید و بعد گزینه «رمز یکبار مصرف کارت» را انتخاب کنید تا رمز برای شما تولید شود.

 

بانک صادرات

به منظور دریافت رمز دوم پویا بانک صادرات باید از اپلیکیشن ریما استفاده کنید. به منظور فعال سازی این اپلیکیشن پس از دریافت و نصب آن باید به یکی از دستگاه‌های خودپرداز بانک صادرات مراجعه کنید و عملیات فعال‌سازی رمز دوم پویا را انجام دهید. پس از این یک کد از طریق دستگاه برای شما چاپ می‌شود و یک کد هم از طریق پیامک ارسال می‌شود که با استفاده از آن می‌توانید عملیات فعال‌سازی اپلیکیشن را انجام دهید.

 

بانک ملت

به منظور دریافت رمز دوم پویا بانک ملت می‌توانید به ۲ طریق اقدام کنید:

 • روش اولدر روش اول ابتدا باید نرم افزار رمز نگار ملت از وب سایت آن دانلود و نصب کنید. سپس برای فعال سازی این نرم افزار لازم است تا به یکی از خودپردازهای بانک ملت مراجعه کنید و از طریق منوی خدمات رمز پویا، گزینه «فعال سازی رمز نگار ملت» را انتخاب کنید. سپس یک کد فعال سازی برای شما ارسال خواهد شد که از طریق آن می‌توانید اپلیکیشن را فعال کنید.
 • روش دومدر روش دوم باز هم باید به سراغ یکی از خودپردازهای بانک ملت بروید و از منوی خدمات رمز پویا، گزینه فعال سازی رمز دوم پویا (پیامک) را انتخاب کنید. سپس شماره همراه نمایش داده شده را انتخاب کنید تا راهنمای استفاده از آن برای شما ارسال شود. پس از این هر بار که نیاز به رمز دوم داشتید می‌توانید چهار رقم آخر کارت خود را به شماره ۳۰۰۰۳۳۰۳ ارسال کنید تا رمز دوم پویا برای شما از طریق پیامک ارسال شود.

 

بانک صنعت و معدن

به منظور دریافت رمز دوم پویا بانک صنعت و معدن باید از نرم افزار رمزساز این بانک استفاده کنید. برای فعال سازی این نرم افزار دو روش معرفی شده است:

 • روش اولمراجعه به شعب این بانک، ثبت درخواست و دریافت کد QR و سپس اسکن آن توسط اپلیکیشن به منظور فعال سازی اپلیکیشن.
 • روش دومدر صورتی که از خدمات بانکداری اینترنتی این بانک استفاده کنید، می‌توانید با ورود به حساب کاربری خود از بخش خدمات رمز، فعال سازی رمز پویا را انتخاب کنید و سپس QR Code به نمایش درآمده را توسط اپلیکیشن اسکن کنید تا فعال سازی آن انجام شود.

منیع : همراه کارت

بدافزار خطرناک xHelper در کمین اندرویدی‌ها

بدافزار خطرناک xHelper در کمین اندرویدی‌ها

بدافزار خطرناک xHelper در کمین اندرویدی‌ها
بدافزار xHelper به طور میانگین روزانه ۱۳۱ قربانی و هر ماه حدود ۲۴۰۰ قربانی می‌گیرد و به دلیل برخورداری از مکانیزم نصب مجدد، حذف آن تقریبا غیرممکن شده است. چندین نرم‌افزار ضدویروس توانسته‌اند بدافزار xHelper را از ماه مارس ۲۰۱۹ شناسایی کنند و این ویروس تاکنون توانسته است ۴۵ هزار دستگاه اندرویدی را قربانی کند. این تروجان عملیات مخربی را انجام نمی‌دهد و تنها آگهی پاپ‌آپ مزاحم و اعلان اسپمی را نمایش می‌دهد. اما نکته نگران کننده درباره این بدافزار این است که xHelper ویژگی‌هایی دارد که می‌تواند سایر برنامه‌ها را نیز دانلود و نصب کند. این ویژگی خطرناک به عوامل xHelper اجازه می‌دهد تا بتوانند payloadهای دیگر، مانند باج‌افزار، تروجان‌های بانکی، بات‌های DDoS یا بدافزارهای سارق گذرواژه را منتقل کند. منبع آلودگی این بدافزار، ریدایرکت‌هایی است که کاربران را به صفحات میزبان برنامه‌های اندروید منتقل می‌کنند. در این سایت‌ها به کاربران آموزش داده می‌شود که چگونه برنامه‌های غیررسمی اندروید را از خارج از Google Play نصب کنند. کد مخفی موجود در این برنامه‌ها تروجان xHelper را دانلود می‌کند. نکته قابل توجه این است که xHelper مانند سایر بدافزارهای اندرویدی کار نمی‌کند. هنگامی که تروجان از طریق یک برنامه اولیه به یک دستگاه اندروید دسترسی پیدا کند، xHelper خود را به عنوان یک سرویس جداگانه نصب می‌کند. حذف برنامه اولیه، xHelper را حذف نمی‌کند و تروجان همچنان در دستگاه قربانی به فعالیت خود ادامه می‌دهد. اگر کاربران سرویس xHelper را در بخش برنامه‌های اندروید حذف کنند، بدافزار هر بار خود را دوباره نصب می‌کند وحتی پس از بازگشت به تنظیمات کارخانه (reset factory) نیز بدافزار دوباره نصب می‌شود. پژوهشگران اعلام کردند که بدافزار xHelper در حال توسعه مداوم است و به‌روزرسانی‌های جدیدِ کد آن به طور مرتب انجام می‌شود. کارشناسان معاونت بررسی مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری، به‌روزرسانی دستگاه‌های اندرویدی، نصب وصله‌های منتشر شده، عدم دانلود برنامه از سایت‌ها و منابع نامعتبر، توجه به دسترسی‌های مورد درخواست برنامه‌ها و بک‌آپ گیری متناوب را از راهکارهایی اعلام کرده‌اند که از آلودگی دستگاه‌های اندرویدی به بدافزار xHelper جلوگیری می‌کند.

Native lazy loading

انتشار افزونه Native Lazy load وردپرس توسط گوگل

Native lazy loading

افزونه lazy loading

افزونه Native lazy loading

صاحبان سایت ها با استفاده از افزونه بارگزاری تنبل می توانند سرعت بارگیری تصاویر و آی فرم ها را در مرورگرهای کروم بدون استفاده از جاوا اسکریپت، افزایش دهند. افزونه Native Lazyload باعث می شود کل فرایند بارگیری تصاویر و آی فرم ها با سرعت بیشتری انجام شود. در واقع با نصب این افزونه، کاربران می‌توانند پشتیبانی از قابلیت  Lazyload را به وب سایت خود اضافه

افزونه Native lazy loading را می توانید مستقیماً از طریق مدیریت وردپرس نصب کنید. در پیشخوان وردپرس به قسمت “افزونه ها” و سپس “افزودن جدید” بروید و نام افزونه را در قسمت جستجو، وارد کنید یا می توانید آن را بصورت دستی نیز بارگذاری کنید.
حال با ما همراه باشید تا ببینیم lazy loading چیست، چه کاری انجام می دهد و استفاده از افزونه بارگزاری تنبل چه مزایایی دارد.

lazy loading چیست؟

بطور معمول وقتی یک کاربر صفحه وب را باز می کند، تمام محتوای صفحه بارگیری و نمایش داده می شود. در همین زمان مرورگر این صفحه را در حافظه کش ذخیره می کند. ولی هیچ ضمانتی وجود ندارد که کاربر در صفحه بماند و تمام محتوای بارگیری شده را مشاهده کند.

برای مثال اگر یک گالری عکس بارگیری شود اما کاربر بعد از دیدن اولین عکس صفحه را ترک کند، حافظه و پهنای باند استفاده شده، به هدر رفته است. با افزونه Native lazy loading می توانید به جای بارگذاری همه محتوا، فقط آن قسمت از صفحه که کاربر به آن نیاز دارد، بارگیری شود.

بارگذاری تنبل چطور کار می کند؟

lazy loading که به آن بارگیری در صورت تقاضا یا لود تنبل هم گفته می شود، یک تکنیک بهینه سازی محتوای آنلاین وب سایت است. در Lazy load بجای بارگذاری کل صفحه و نمایش آن بصورت یکباره برای کاربر، بارگیری تنها در بخش مورد نظر انجام می شود و بارگیری بقیه صفحه به تأخیر می افتد. تا زمانی که کاربر به پایین صفحه اسکرول کند.

افزونه بارگزاری تنبل

بعنوان مثال، یک کاربر تصویری را در گوگل جستجو می کند. کل صفحه وب درخواستی بارگیری می شود. حال اگر کاربر، اولین تصویر را باز کند و از آن راضی باشد، احتمالاً صفحه وب را می بندد و بقیه تصاویر بارگیری شده بصورت مشاهده نشده باقی می مانند. این منجر به هدر رفتن منابعی خواهد شد که در بارگیری کل صفحه مصرف شده است. راه حل این مشکل افزونه Native lazy loading است.
یکی از ویژگی های Lazy load، اسکرول نامحدود یا infinity scroll است که در آن محتوای صفحه وب زمانی بارگیری می شود که کاربر به پایین صفحه اسکرول می کند. این یک روش محبوب است که توسط وب سایت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای استفاده از lazy loading

• لود تنبل، باعث کاهش مصرف وقت و استفاده از حافظه و در نتیجه بهینه سازی محتوا می شود. از آنجا که فقط کسری از صفحه وب که لازم است بارگیری می شود، بنابراین زمان صرف شده کمتر و بارگیری بقیه بخش ها به تأخیر می افتد که در نتیجه موجب صرفه جویی در منابع ذخیره سازی می شود. همه این موارد تجربه کاربری را افزایش می دهد.
• از اجرای کد غیرضروری جلوگیری می شود.
• استفاده بهینه از زمان و منبع ذخیره سازی باعث می شود از دیدگاه اشخاص تجاری (صاحبان وب سایت ها) یک رویکرد مقرون به صرفه باشد.
• محتوای مورد نیاز کاربران سریعتر بارگذاری می شود و این مزیت، کاربر را در صفحه نگه می دارد و شانس خروج کاربر از صفحه را کاهش می دهد.
• صاحبان مشاغل آنلاین، برای منابع، هزینه کمتری را پرداخت می کنند. زیرا فقط بخش مورد نیاز کاربر بارگیری می شود نه کل صفحه.

معایب لود تنبل

• اضافه کردن کد برای اجرای lazy loading به کدهای موجود، اجرای کدها را کمی پیچیده می کند.
• ممکن است بدلیل ایندکس نادرست محتوای بارگیری شده، بر رتبه سایت در موتورهای جستجو تأثیر بگذارد.

مثال هایی از lazy loading

وردپرس یکی از سیستم عامل های برتر وبلاگ نویسی، یک راه حل به نام Infinite Scroll را برای Lazy load ارائه می دهد. همانطور که از نام آن پیداست، Infinite Scroll به محض اینکه کاربر به پایین صفحه اسکرول می کند، محتوا بطور مداوم بارگیری می شوند. فوتر صفحه معمولاً در یک صفحه وب در حال بارگیری، بی نهایت غیرقابل دسترس است و بعنوان یک پوشش، زیر محتوای اسکرول شده نمایش داده می شود. وردپرس ادعا می کند که کاربران وقتی Infinite Scroll فعال باشد، می توانند پست های بیشتری را بخوانند.

افزونه Native lazy loading

گوگل برای نتایج جستجوی خود از رویکرد متفاوتی استفاده می کند. وقتی کاربر به پایین صفحه اسکرول می کند، تصاویر کوچک نمایش داده می شوند. بعد از نمایش تعداد مشخصی از تصاویر، یک دکمه به کاربران نشان داده می شود که امکان بارگذاری بیشتر تصاویر را به آن ها می دهد. با ارائه این دکمه، گوگل در واقع Infinite Scroll و Lazy load را ترکیب کرده و یک رویکرد ترکیبی پویا را ارائه داده است.

تأثیر افزونه Native lazy loading

ما بارها و بارها گفته ایم که سرعت سایت تأثیر اساسی بر سئو سایت دارد. یکی از عواملی که باعث بالا رفتن سرعت سایت می شود، بهینه سازی تصاویر است. در بیشتر سایت ها، زمان بارگذاری تصاویر، نقش مهمی در سرعت سایت دارد. علاوه بر تغییر اندازه و فشرده سازی تصاویر، گزینه ای برای افزایش سرعت بارگیری آن ها به نام Lazy load وجود دارد. مخصوصاً برای سایت هایی که تصاویر زیادی دارند.

افزونه Native lazy loading

چندین افزونه وجود دارد که شما بتوانید برای اضافه کردن Lazy load به سایت خود از آن ها استفاده کنید. افزونه Native lazy loading یکی از این پلاگین هاست که شما می توانید براحتی در سایت وردپرس تان استفاده کنید و از افزایش سرعت سایت بهره ببرید.

تخفیف ویژه طراحی اپ

تخفیف ویژه طراحی اپ

 

 

خبر اول

این که چند آپدیت جدید منتشر کردیم ٬ در این آپدیت‌ها بخش های زیادی به اپ ها اضافه شده و یکسری تغییرات اساسی برای بهتر شدن سرعت اپلیکیشن ها داشتیم. پیشنهاد میکنیم حتما بروزرسانی های جدید را از سیستم بگیرید. لیست کامل بروزرسانی ها را میتوانید در این لینک مشاهده کنید.


خبر دوم

مربوط میشه به پلن‌های جدید، یک سری پکیج جدید به سیستم اضافه شده ٬ سعی شده این پکیج‌ها طبق نیاز شما ساخته شوند ٬ در ضمن تخفیف خیلی خوبی در این پکیج‌ها در نظر گرفته ایم. پیشنهاد میکنیم لیست پکیج‌های جدید را حتما از اینجا نگاه کنید.


خبر سوم

خبر خوش دیگر ، بلاخره راه های جدیدی برای انتشار اپ‌های ios بوجود آمده ، در حال حاضر بدون مشکل میتوانید اپ آی‌او‌اس که از ما

گرفته‌اید را منتشر کنید ٬ برای اطلاع از راه‌های جدید این مطلب را بخوانید.


خبر آخر

 

کد تخفیف25٪ ویژه تمام پلنها و پکیج‌ها E2EP

 

دریافت نماد اعتماد الکترونیکی

دریافت نماد اعتماد الکترونیکی برای کسب‌وکارها ساده‌تر می‌شود

دریافت نماد اعتماد الکترونیکی برای کسب‌وکارها ساده‌تر می‌شود

🔸«علی رهبری» رییس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در نشست کمیته نظارت بر کسب و کارهای الکترونیکی اعلام کرد که فرایند دریافت ای نماد به زودی تسهیل خواهد شد و آنها تمایل شدیدی به شکل‌گیری کسب و کارهای نوپا دارند.

🔸رهبری خبر داد که کنون در این سامانه ۳۵۰۰ وب‌سایت مورد پایش قرار گرفته است.

🔸به گفته رهبری، هفتاد سایت فعال در فروش کالای ممنوعه و ۱۸۰ سایت فعال با لوگوی ای نماد جعلی شناسایی شده‌اند.

🔸رهبری همچنین تاکید کرد که این پایش به زودی وارد فاز کاوش در شبکه‌های اجتماعی خواهد شد و وعده داد که پایش تصاویر نیز به زودی در این سامانه فعال خواهد شد.

🔸«جواد جاویدنیا»، سرپرست معاونت فضای مجازی در دادستانی کل کشور نیز ضمن حمایت از اقدامات پایشگری وب‌سایت‌ها، تاکید کرد این روند می‌تواند در دیگر نهادهای نظارتی فناورانه نیز مورد الگو قرار بگیرد.

🔸جاویدنیا در ادامه گفت که مرکز تجارت باید به تاریخ انقضای دامنه وب‌سایت‌ها نیز توجه کند تا مبادا کسی از ای نماد صادر شده برای سایتی جدید سواستفاده کند.

کامپیوتر ECU پژو 206 داخلی سازی شد

کامپیوتر ECU پژو 206 داخلی سازی شد

🔸جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اعلام کرده است: امروز موشک‌های بسیار پیشرفته‌ای تولید شده است که رسانه‌ای نشده اما بسیار دقیق‌ زن و نقطه ‌زن هستند.

🔸در حال حاضر استقلال کامل در صنعت هوا فضای کشور ایجاد شده است و به ترازهای برتر دنیا رسیده‌ایم.

🔸وی در ادامه افزود: 477 میلیارد تومان کار در مراکز علمی صورت داده‌ایم و سرریز این تکنولوژی‌ها در ساخت زیر مجموعه‌هایی که فرانسوی‌ها تحریم کردند را به دوش گرفتیم و کامپیوتر خودروی 206 را داخلی کردیم.

اختلال یک ساعته در اینترنت

اختلال یک ساعته در اینترنت ایران

وزیر ارتباطات پذیرفت که اختلال یک ساعته در اینترنت، اشتباه شرکت ارتباطات زیرساخت بوده است.

براساس گزارش کاربران شبکه‌های اجتماعی، ساعاتی دسترسی به هر نوع IP خارج از ایران مسدود شده بود.

کاربران از شهرهای مختلف این مساله را منتشر کردند. پس از آن محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در توییتر خود نوشت: «اختلال یک ساعته در اینترنت، این‌بار اشتباه از شرکت ارتباطات زیرساخت!

«شرمنده آقای وزیر!» گفتن مدیران زیرساخت، به‌ درد مردم نمی‌خورد و مشکل حل نمی‌شود. باید تنبیه شوند تا حواسشان بیشتر جمع شود: خداحافظ کارانه این ماه هیات مدیره و مدیران مربوطه!»


«امروز یکم شهریور ۹۸ ساعت ۱۹:۱۷ دقیقه تا ۲۰:۱۰ شاهد اختلال در ارتباطات بین‌الملل بودیم. این اشکالات به دلیل تنظیم default route از سوی یک تامین کننده بین‌الملل و نیز اشکالاتی در تنظیمات گذرگاه بین‌الملل زیرساخت، به وجود آمده است. برای این اختلال پوزش می‌خواهیم.»

این در حالی است که اینترنت ایران در ماه‌های اخیر شاهد قطعی‌های گسترده بوده و براساس گفته آذری جهرمی این قطعی‌ها برای تست شبکه ملی اطلاعات بوده است.

تخفیف های ویژه قربان تا غدیر 1398

[us_image image=”1099″ size=”full”]
40 درصد تخفیف ویژه به مناسبت عید قربان تا غدیر خم

عید شرافت بنى آدم است و کرامت انسانى‌اش جشن رها شدن

از قید پدرانى است که جان فرزند خویش را نذر قربان گاه‌ها مى‌کردند

بالاترین نقطه‌اى است که اوج مقام بشر تعیین مى‌شود

و تا ابد، درجه ایمان با همان نقطه سنجیده مى‌گردد

عید قربان مبارکباد.

به مناسبت این عید فرخنده از 40 درصد تخفیف ویژه ما در همه محصولات میتوانید استفاده نمایید:

تاریخ شروع : 19 مرداد 98

تاریخ انقضا : 15 شهریور 98

کد تخفیف : ghorban

با احترام گروه طراحی سایت وردپرس ست آپ

[us_grid columns=”4″ orderby=”date” order=”DESC” post_type=”product” items_layout=”shop_standard” items_gap=”1.2rem” items_quantity=”12″]

سبد خرید فروشگاه

بستن
منوی دسته‌بندی را در تنظیمات قالب -> سربرگ -> منو -> منوی موبایل (دسته‌بندی‌ها) تنظیم کنید)
اسکرول برو به بالا