گروه صنعتی ایران یراق

درباره ایران یراق

گروه صنعتی ایران یراق تولید کننده انواع استوپ ها و یراق آلات شیشه نشکن با بیش از 30 سال سابقه ابتدا فعالیت خود را با نام “استوپ ایست ” آغاز نمود . سپس در سال 1363 با ایجاد تغییراتی در کادر اجرایی و نام صنعتی  “مهار” فعالیت خود را ادامه داد و به تولبد استوپ مهار و لولاهای برنجی مهار که با روش سنتی ریخته گری تولید میشدند اقدام نمود .

در سال 1370 با تغییر مدیریت وارد مرحله تازعه ای از حیات خود شد و با انگیزه و پشتکار فراوان شروع به پیشرفت کرد و توانست روش های جدیدی را در زمینه تولید یراق آلات شیشه ابداع کند . نتیجه این فعالیت ارائه محصولاتی با کیفیت بالا در بازار ایران و مستقل شدن کشور از واردات لولاهای مختلف با قیمت بالا از کشور های اروپایی بود . کیفیت بالای قطعات سبب شد تا از طرفی به هدف خود که تولید یراث آلات در عرصه های مختلف مصرفی با استاندارد بالا و کسب رضایت مشتری است دست یابیم . و علاوه بر آن با صادر کردن محصولات خود به کشورهای همسایه سهم کوچکی در پیشرفت صنعت ایران عزیزداشته باشیم . تلفیقی از تجربه ، دانش فنی ، نوآوری و کادر مهندسی حرفه ای نتیجه سی سال کیفیت مستمر این واحد تولیدی است .

گروه صنعتی ایران یراق در حال حاضر با تولید استوپ های صادراتی مختلف ، انواع لولاها و یراق آلات و دستگیره درب های ریلی و بازشو توانسته در عرصه مختلف ساختمانی ، واحد های تجارتی و مسکونی گامهای موثری را با هدف رفع بخشی از نیازمندی های ساخت و ساز پروژه های انبوه سازان تامین نماید.

 

امید است تلاش روز افزون این مجموعه و همچنین سایر فعالان این عرصه باعث رشد پیشرفت این صنعت و صنایع وابسته و درنهایت رشد و اعتلای کشورعزیزمان ایران گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید